Kim jesteśmy i co robimy

Kim jesteśmy? Nasze logo i slogan wyraża to najlepiej: jesteśmy przewodnikami miejskimi, ale oferujemy DUŻO WIĘCEJ NIŻ ZWIEDZANIE. Co to oznacza? Spróbujmy wymienić: przewodnicy po Wrocławiu, przewodnicy sudeccy, piloci wycieczek, konserwatorzy zabytków, miłośnicy LARPów, rekonstruktorzy z grup historycznych, szermierze, muzycy, pasjonaci gier i integracji, harcerze. Długo można by wymieniać. Na pierwszym miejscu  jesteśmy i zawsze będziemy przewodnikami miejskimi zakochanymi we Wrocławiu i Dolnym Śląsku. Łączy nas pasja w tworzeniu nieszablonowych wycieczek i imprez – takich, w których nie ma miejsca choćby na chwile nudy. Takich wycieczek i imprez, które wciągają niczym dobry film akcji i które na długo zapadają w pamięć. Kochamy się przebierać, odgrywać role, kreować inne światy i wciągać w nie uczestników naszych imprez. 

Nasi (nie tylko) przewodnicy po Wrocławiu

Dorota vel Mira Sudecka

Wycieczka zabytkowym tramwajem Wrocław dla firm i szkół

Dorota, znana jako Mira Sudecka ma tyle twarzy, ile produktów na naszej stronie. W trybie miejskim: przewodnik po Wrocławiu. W trybie terenowym: przewodnik po Sudetach i miłośniczka przyrody. W trybie walecznym: groźna elfka o zabójczo celnych strzałach. A w trybie codziennym świetna animatorka i kompan podróży.

Magda

Jak wszyscy u nas, Magda to przewodnik o wielu talentach i zainteresowaniach. Rodowita wrocławianka, zakochana we Wrocławiu i jego historii. Jako zaprawiony w bojach harcerz, jest świetnym organizatorem imprez integracyjnych i terenowych. A poza tym zawodowa miłośniczka robali – czyli entomolog. I co rzadkie wśród pań: miłośnik mundurów i broni palnej.

Nasza oferta

Wycieczki i imprezy firmowe

Wycieczki dla kontrahentów, kolacje firmowe, imprezy integracyjne, degustacje - dla gości jak i pracowników

Gry miejskie i terenowe

Gry miejskie na różne okazje: wycieczki szkolne, imprezy firmowe, wieczory panieńskie lub kawalarskie, wyjście ze znajomymi

Zwiedzanie z przewodnikiem

Zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem. Ostrów Tumski, Stary Rynek i okolice. Po polsku i w językach obcych

Wycieczki szkolne


Animowane zwiedzanie z przewodnikiem, gry miejskie i terenowe, tradycyjne zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem

Nasi partnerzy
City Event Poznań

Nasza firma siostra z Poznania